Dovážíme nejlepší zajetá auta Mercedes-Benz ze západní Evropy pro zákazníky v Česku

Západní Evropa je plná skvělých dobře zajetých aut. Mladých aut, která nestojí jmění, ale stojí za to. My tahle auta vozíme do našich Česka. A to se servisem, jako bychom prodávali nová.

Jak vybíráme auta pro naše zákazníky

Auta přímo od dealerů Mercedes-Benz

Pro naše zákazníky vybíráme auta denně v Německu a Švýcarsku. Těžíme z našich dobrých kontaktů přímo v Mercedes-Benz. Díky nim máme přístup k nejlepším zajetým autům z autorizovaných dealerství na největším automobilovém trhu v Evropě. A jsme velmi, velmi pečliví a mlsní. Vybíráme jednotky z desetitisíců.

how-icon-3

Auta z míst, kde se zrodila řidičská kultura

Vybíráme auta v zemích s nejhustší dálniční sítí v Evropě. Auta, která nepoznala výmol. Auta živená pouze prémiovými palivy.

Mercedes-Benz Junge Sterne.

A tahle skvělá zajetá auta dovážíme našim zákazníkům v Česku.

how-icon-2

Auta ve výbavách vysoko nad standard

Vybíráme auta ve výbavách, které se v Česku nevidí. Hledáme krásné barvy, vysoké stupně výbavy, nadstandardní bezpečnostní prvky, chytré technologické detaily. Přesně to, co dělá z příjemného svezení druhý domov.

download-1

Auta zajetá pod dohledem pravidelných prohlídek

Vybíráme tří, čtyřletá auta zajetá v rámci přísně předepsaných servisních intervalů. Auta servisovaná pouze v autorizovaných servisech VW. Auta s jasnou historií. Auta prověřená 50bodovou kontrolou přímo v Německu. Auta na 100 %.