Rubriky
Novinky

Nákladní a osobní pneuservis Mertlík.eu – point S Česká Lípa

Pneuservis stojící na stejném principu jako naše společnost. Cílem jsou spokojení zákazníci, kterým poskytuje služby vysoké kvality, velmi dobrou komunikaci a nasazení moderních technologií.

O pneuservisu

Hledáte pneuservis, který se o Vaše auto postará jako o vlastní, bude otevřený, férový a komunikativní? Chtěli byste pneuservis, který vám umožní rezervovat si termín opravy pneu nebo přezutí vozu jednoduše pomocí internetu nebo telefonu? Umřela ve vás naděje, že takový pneuservis někdy najdete? Tak rychle začněte doma v kredenci hledat živou vodu. Je tu Nákladní a osobní pneuservis Mertlík.eu – point S Česká Lípa.

Pneuservis vznikl proto, abyste se už nikdy nemuseli rozčilovat nad poškrábaným lakem svého miláčka, neprůhledným postupem opravy, neochotnou obsluhou nebo komplikovaným způsobem rezervace termínů. Pneuservis nesídlíme v zaplivaném kumbále někde na předměstí, komunikuje skrze telefon, e-mail a i fax, když budete chtít.

Nákladní a osobní pneuservis point S Česká Lípa je má moderní zařízení, které se ovšem nestará o zdraví vaše, ale o přezutí a zdraví vašeho auta. Pneuservis otevřela své brány v březnu 2020 a nyní dokáže řešit následující případy:

  • Pneuservis pro osobní a užitková vozidla
  • Pneuservis pro nákladní vozidla
  • Mobilní pneuservis
  • Opravy a prořezávání pneumatik
  • Pneuhotel – uskladnění pneumatik
  • Renovace disků tryskáním
  • Dezinfekce interiéru ozónem

Dekarbonizace, neboli vodíkové čištění motorů je proces, při kterém se ze součástí motorů odstraní uhlíkové usazeniny. Do spalovacího procesu ve válcích se přidá kyslíko-vodíkový plyn, a tím vznikne velmi bohatá a čistá směs vzduchu a paliva. Proces čištění je znám také jako pyrolýzní spalování.

Objednávky přijímá

Objednávat se můžete na telefonním čísle paní Ivy Müllerové: +420 727 968 197, e-mailu iva.mullerova@mertlik.eu , nebo využijte on-line objednání do pneuservisu.

Pneuservis přijímá objednávky na preventivní prohlídky, kontroly, opravy a montáže pneu či dekarbonizaci motoru. Za standard považujeme zakázkový list s přesnou specifikací problému a tedy i výsledné ceny.