POVINNÉ RUČENÍ PRO VOZY MERCEDES-BENZ

Není povinné ručení jako povinné ručení. Levné povinné ručení může znamenat víc škody jak užitku. Nabízíme levné povinné ručení pouze od TOP společností na českém trhu.

Náš profesionální tým pojistí Vaše vozidlo rychle a přesně na míru Vašim potřebám a požadavkům. Nabízíme nejvýhodnější a nejkvalitnější pojištění vozidel pro své zákazníky. Kvalita našich pojistných služeb vychází ze spolupráce pouze s největšími pojišťovnami na českém trhu. Od nás odjedete s novým vozem, zelenou kartou a pojistkou, na kterou se můžete za všech okolností spolehnout.

Máte nové auto? Výborně, přijměte naši gratulaci. Malinko nás sice mrzí, že jste nenakupovali u nás, ale třeba kouzlo naší firmy objevíte příště. Nemáte nové auto? Nevadí, den D jednou přijde a nový čtyřkolový přítel vám bude stát na dvoře. Ať tak či onak, potřebujete nebo si platíte povinné a dost často i havarijní pojištění. A teď klíčová otázka: Jste si jistí, že neplatíte příliš moc za příliš málo?

Pro odpověď by si měli sáhnout do svědomí spíše vaši finanční poradci a makléři, kteří s vámi pojistku sjednávali, na druhou stranu víte co, každý se nějak živí a musí z něčeho platit složenky. Nechejme tedy důvod výše ceny stranou a zaměřme se na cenu samotnou. My Vám totiž garantujeme, že vám dáme takové podmínky, až se vám z toho hlava zatočí.

Neboli dáme vám takové podmínky, jaké budou v našich silách. A ty nejsou malé. Spolupracujeme totiž s většinou pojišťovacích gigantů a hádáme se společně s našimi spojenci za vás, abyste dostali co nejlepší podmínky. Tak a abychom vás neokrádali zbytečně o čas, přidáme jenom rychle a v bodech vysvětlení, jak to celé funguje a jak můžete na nejvýhodnější povinné ručení nebo havarijní pojištění dosáhnout i vy:

  • Spolupracujeme s těmito pojišťovacími giganty – Allianz Pojišťovna, Kooperativa, ČSOB Pojišťovna, ČPP, Uniqa a Generali Česká pojišťovna.
  • U povinného ručení se dozvíte orientační informace o našich cenách téměř hned, stačí dodat údaje o Vás a autě a my vám cenu řekneme přímo na míru. U havarijního pojištění to chce spolupráci a více informací.
  • Pokud máte v ruce nějakou nabídku na povinné ručení nebo havarijní pojištění a chcete si ověřit, zda my nemáme lepší, stačí tuto nabídku poslat na info@jungesterne.cz a my vám řekneme, zda to umíme lépe.
  • Reakci na váš e-mail prosím čekejte do 48 hodin. Budeme se sice snažit, aby to bylo co nejdříve, optimálně do několika málo hodin nebo jednoho dne, ale připravit zajímavou nabídku není úplně snadné, a tak buďte trpěliví.
  • Abychom vám mohli připravit nabídku, budeme od vás potřebovat nějaké vstupní údaje, nebudete-li posílat nabídku konkurenční. Budeme potřebovat jméno a příjmení (z toho vyčteme i pohlaví), místo bydliště včetně PSČ a vaše rodné číslo, potřebujeme totiž znát věk a případný záznam o nehodě. Samozřejmě musíme mít informace o tom, co budeme pojišťovat – značku, model, rok výroby a motorizaci.
  • Pokud máte raději osobní kontakt, není problém. Stavte se za námi v Korunní a chtějte pana Jakuba Holuba, případně je Vám k dispozici na telefonu +420 603 737 626. Tento mladý pán s vámi vše probere a udělá nabídku, která se vám určitě bude líbit.

Povinné ručení i havarijní pojištění za rozumnou cenu

Nabízíme produkty pouze od předních českých pojišťoven. Naše služby jsou určeny běžným zákazníkům, podnikatelům i firmám.