Korunní 2569/108, 101 00 Praha
+420 603 737 626
info@jungesterne.cz

ÚVOD

Rádi byste nové auto, ale nechcete auto z České republiky, protože prostě zdejším prodejcům nevěříte? Autoimport group už třetím rokem dodává svým klientům (viz. sekce Prodaná auta) auta nejvyšší kvality z těch zemí, kde se o auta umí lidé starat. Nenajdete u nás auta zázračně levná, protože v této oblasti se zázraky nedějí.

Kvůli ochraně vašich investic a udržení vysoké kvality našich služeb dodáváme na objednávku pouze vozy splňující tyto podmínky: max. počet kilometrů 80.000, maximální stáří 3 roky, minimální tržní cena 500.000,- Kč, střední a vyšší třídy automobilů.

Dovážíme nejlepší zajetá auta Mercedes-Benz

Hledáte nové, zánovní anebo kvalitní ojeté vozy Mercedes-Benz které jsou ihned k odběru? Pak jste u nás na správné adrese. Nabízíme kvalitní a prověřená auta z dovozu. Auta z dovozu od nás disponují vysokým stupněm výbavy a doloženou servisní historií. Všechny vozy podrobujeme důkladné prohlídce a písemně garantujeme jejich původ a technický stav.

Západní Evropa je plné skvělých dobře zajetých aut. Mladých aut, která nestojí jmění, ale stojí za to. My tahle auta vozíme přímo pro naše zákazníky v Česku. A to se servisem, jako bychom prodávali auta nová.

Nebudeme s vámi hrát hru kolem servisních knížek, kilometrů nebo doživotních garancí původu zpětného zrcátka. Takové věci jsou samozřejmé a je to pod vaši i naši úroveň. 

Proč auto od nás? O nic se nestaráte. Kupujeme jen ta nejlepší auta na švýcarském trhu, autorizovaných dealerů, aukčních domů a leasingových společností. Auta jsou vždy pečlivě kontrolovaná. Přesně to si zasloužíte a nic jiného vám ani nenabídneme. Máme zkušenosti, nadšení a zodpovědnost.

Vyhledávání ojetých vozidel.

Najděte všechny aktuální nabídky vozů Junge Sterne a Junge Sterne Transporter.

S vyhledáváním ojetých vozidel Mercedes-Benz máte přístup ke všem dostupným vozidlům. Najděte Váš perfektní Mercedes!


Rozhoduje kvalita a zase kvalita, teprve potom řešíme cenu. Vždy se snažíme nabídnout auto s nejlepším poměrem cena výkon, ale nikdy za každou cenu. Chcete-li levné auto s problémy, zkuste to jinde. Chcete-li dobré auto bez problémů, je tu Junge Sterne Mercedes-Benz. Auta jsou ihned k odběru.