VIP TRANSPORT

 

Autoimport group Vám umí s vaším novým autem pomoci dvěma způsoby. Za prvé si řeknete o konkrétní typ, my vám jej nabídneme, vy řeknete ano a my zařídíme zbytek. Můžete si ale také vybrat auto za hranicemi sami a s námi řešit jeho dovoz a přihlášení. K tomu slouží služba VIP Transport.

 

Najít si auto na některém ze zahraničních automobilových serverů není žádná věda. Stačí znát adresu, občas trochu cizí jazyk a ovládat základní práci s počítačem. Vyberete značku, model, maximální množství najetých kilometrů, cenu atd. a surfujete a klikáte do té doby, než se na vás usměje vytoužený stroj. Pak zvednete telefon, hezky si deset minut pokecáte s německým prodejcem a za několik dní se proháníte ulicemi svého města v novém autě, na kterém jste ušetřili balík peněz a přitom dostali vůz neskutečných kvalit. Zní to báječně, že?

Jenže tak idylické to v 99% případů bohužel není. Rádi bychom řekli, že ano, ale to bychom vám museli věšet bulíky na nos a to my neděláme. Ono totiž ani na západ od našich hranic nejsou všichni poctiví a čestní nebo minimálně slušní a ochotní. I v Německu najdete dost šejdířů a vyčůránků, kterým jde pouze a jedině o zisk. Takže máte na výběr. Buďto své hledání úplně zabalíte, koupíte si auto v Česku (což bohužel většinou není žádná výhra), necháte celý proces od A do Z na Autoimport group nebo zvolíte kompromis.

VIP Transport: váš výběr, naše…všechno ostatní

Ten kompromis spočívá v službě Autoimport group VIP Transport, kterou zavadíme po necelých dvou letech fungování Autoimport group na speciální požadavek klientů. Zejména u levnějších vozů s velmi přísně nastaveným cenovým limitem nejsme totiž většinou schopni vyhovět požadavkům a do uvedené ceny se s daným modelem vejít. Jednou jsme se zkrátka rozhodli, že budeme držet laťku kvality velmi vysoko, tak nemůžeme povolit. To nejde. Zároveň vás ovšem nechceme poslat k šípku, a proto vám nabízíme právě tuto službu.

Autoimport group VIP Transport v sobě zahrnuje hodně z toho, co dostanou klienti, jež nechají celý proces výběru, nákupu a dovozu auta na nás. Zásadní rozdíly najdete v úvodu a závěru procesu. Auto si totiž vyberete sami. Jednoduše budete v zahraničí hledat, klikat a surfovat, než najdete, co hledáte. Ideálně si najdete několik inzerátů, uložíte si jejich URL adresy a ty následně pošlete do Autoimport group. My uděláme následující:

  • Telefonicky kontaktujeme prodejce a vyzpovídáme jej ohledně kvality prodávaného vozu. Budeme se ptát na všechny kolize, opravy, servisní prohlídky, aktuální stav auta a další. Položíme prodejci všechny nepříjemné otázky, které klademe našim partnerům při nakupování vozů na sklad nebo na objednávku.
  • Následně provedeme kontrolu výbavy a provedených servisních úkonů na voze pomocí elektronické databáze výrobce auta.
  • Co zjistíme, analyzujeme, učiníme z toho závěr a tento závěr s vámi probereme. Pokud auto bude stát za starou belu, budete se moci rozhodnout proces ukončit, tady si ale budeme muset mezi sebou vyúčtovat náklady na telefon a čas našich lidí. Rádi bychom to dělali zadarmo, ale to nám bohužel složenky za energie a nájem nezaplatí.
  • Pokud se vám naše zjištění budou líbit, spustíme proces dovozu auta. Narozdíl od nákupu na objednávku budete muset složit 100% kupní ceny vozu, protože Autoimport group není v tomto případě schopen použít na nákup vozu vlastní prostředky. Vy auto kupujete, vy zaplatíte. Samozřejmě dostanete doklad, že jsme od vás peníze přijali. To je samozřejmost.
  • Od této chvíle se nestaráte. My zajistíme platbu a auto dovezeme.
  • Jakmile bude auto u nás v autosalonu, provedeme jeho technickou kontrolu. Případné nedostatky s vámi budou konzultovány. Jejich odstranění ovšem půjde na váš vrub. Vámi vybrané auto, vaše rozhodnutí, vaše zodpovědnost.
  • Auto provedeme technickou a emisní kontrolou, připravíme čistopis technického průkazu tak, abyste vy mohli zaběhnout na úřad a během několika minut (podle front u přepážek) jezdit.
  • Vaše nové auto samozřejmě pořádně vycídíme a předáme tedy voňavé.

Cena služby Autoimport group VIP Transport se pohybuje od 25.000 Kč do 50.000 Kč v závislosti na ceně vozu a místu prodeje. Např. auto v ceně do 450.000 Kč vám dovezeme z většiny evropských zemí a připravíme za 30.000 Kč, u velmi drahých vozů nad 1,5 milionu Kč a ze vzdálených destinací si budeme účtovat od 40.000 Kč výše.

Chcete si nechat dovézt auto pouze proto, že bude výrazně levnější než auta v ČR?

V tom případě bohužel nemůžeme sloužit. Ceny vozů v ČR spadly v posledních dvou letech na úroveň, kdy zbytek Evropy může jenom závidět. Ale pozor. Levná auta v Česku jsou jen z dovozu šrotu.

Proč si tedy nechat auto dovézt i bez zázračné ceny?

1. Levné auto z dovozu s 80.000 najetými kilometry vystavené v českém bazaru je ve skutečnosti auto s najetými 250.000 kilometry a velmi často několikrát bourané.

2. Kvalitní nebourané auto po prvním majiteli ze západu Evropy má svou cenu pro špičkový technický stav daný kvalitou vozovek a tamních služeb.

3. Při nákupu vozu z vybrané zahraniční destinace skrze zkušené obchodníky Autoimport group máte vždy jistotu, že dostanete skutečně to, co jste si objednali.

4. Ojetá auta ze zahraničí mají kvůli větší kupní síle tamějších obyvatel většinou výrazně lepší výbavu s důrazem na bezpečnost a pohodlí.

Orientujeme se výhradně na nabídky spolehlivých a ověřených prodejců. Při nákupu vozidlo důkladně prohlédneme, zda jeho technický a vizuální stav odpovídá představám našeho zákazníka. Ke koupi vás v žádném případě nebudeme tlačit. Máme-li o vozidle pochybnosti, na nevhodnost koupě vás vždy upozorníme.

Proč auto od nás? O nic se nestaráte. Kupujeme jen ta nejlepší auta na švýcarském trhu, autorizovaných dealerů, aukčních domů a leasingových společností. Auta jsou vždy pečlivě kontrolovaná. Přesně to si zasloužíte a nic jiného vám ani nenabídneme. Máme zkušenosti, nadšení a zodpovědnost.